kamoon
26 آذر 1401 - 15:08

ویژه‌ برنامه«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» در کرمانشاه برگزار شد

کرمانشاه- ویژه‌ برنامه«قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» در کرمانشاه با حضور پرشور کودک و نوجوان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ویژه‌برنامه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» صبح شنبه همزمان با آخرین روز از رویداد کاروان هنری روایت حبیب در کرمانشاه با حضور پرشور کودک و نوجوان در سالن همایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

تولید این برنامه که از سوی هنرمندان فعال در حوزه هنری صورت گرفت شامل نمایش عروسکی، قصه‌گویی، نقالی و نمایش کودک می‌شود و در سه نوبت با محوریت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا شد.

کارگردان ویژه‌برنامه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» در حاشیه این رویداد اظهار کرد: این کار یک اجرای هنرمندانه و ابتکاری است که برای نخستین بار در کشور و در سطح ۱۰ استان برگزار می‌شود که کرمانشاه نیز میزبان این رویداد هنری است.

وی ادامه داد: «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» کار پرمحتوایی است که در آن سعی شده برنامه‌ها به شکلی که موردپذیرش کودکان باشد، به اجرا درآید و با قهرمان اصلی داستان یعنی حاج قاسم، ارتباط برقرار کنند.

کارگردان ویژه‌برنامه قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب افزود: یکی از نکات حائز اهمیت این برنامه را مشارکت حاضران در بخش عروسکی و زنده عنوان کرد که با مجری، نقال، قصه‌گو و همچنین با شخصیت عروسکی، پیوسته در تبادل‌نظر و ارتباط باشند.

اسدی‌مرام در پایان گفت: شخصیت عروسکی «علی» در نمایش لوپتو نیز در این برنامه حضور دارد که موردتوجه کودکان قرارگرفته است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 915812